Poř.
číslo
Titul Jméno Příjmení e-mail telefon Témata Ulice PSČ Obec
            1 2 3 4 5 6      
1 Ing. Květoslav Čermák, Csc. vigor@vigorbee.cz 728 101 859 X X         Petrušov 26 571 01 Moravská Třebová
2 Mgr. Jiří Danihlík, Ph.D. j.danihlik@gmail.com 724 758 774 X         X Pod Kameněm 121 756 63 Krhová
3 Ing. Karel Dvořák dvorak.rvbk@seznam.cz 731 212 243 X X         Za Kozlovkou 521 378 42 Nová Včelnice
4 Mgr. Bronislav Gruna b.gruna@seznam.cz 721 169 343 X   X   X   Petrovice 46 672 01 Moravský Krumlov
5 Mgr. Tomáš Heller t.heller@email.cz 777 905 207     X X     Zahradní 881 264 01 Sedlčany
6   Radek Hykl rhykl@seznam.cz 773 899 716   X     X   Pod Hájem 88 753 56 Opatovice u Hranic
7 MVDr. Zdeněk Klíma zdendaklima@email.cz 721 809 500 X       X   Květná 7 664 48 Moravany
8 MUDr. Ph.D. Jan Maláska jmalaska@seznam.cz 723784101       X X   Husova 465 666 01 Tišnov
9 RNDr. Leopold Matela leopold.matela@vemat.cz 603 889 019       X   X Karbenská 794 01 Krnov
10   Ladislav Nerad l.nerad@seznam.cz 604 823 140 X X         Bálkova Lhota 15 391 31 Dražice
11 doc. Ing. Antoním Přidal, Ph.D. apridal@mendelu.cz 777 045 660 X X X X X   Obecní 61/17 634 00 Brno
12 doc. ThLic. Mgr. Karel Sládek, Th.D. vcelarstvisladkovi@gmail.com 737 272 228     X       Hniličkova 537 01 Chrudim
13 Ph.Dr. Eva Sládková vcelarstvisladkovi@gmail.com 737 272 228       X     Hniličkova 537 01 Chrudim
14 Ing. Petr Texl ptexl@email.cz 728 717 375         X X Černivsko 2 388 01 Blatná


Číslo Téma
1 Tlumení nákaz včel
2 Šlechtitelská práce včel
3 Pastva, ekologie a kočování včel
4 Anatomie, biologie a fyziologie včely medonosné
5 Včelařské produkty a apitherapie
6 Jiné téma mimo témata daná nařízením vlády