Fórum na webu MSVV

Úvod Fóra Web MSVV Fórum na webu MSVV

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Havelka Jan a poslední změna proběhla 10 let, 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1143
  Administrator
  Registrovaný uživatel

  Na webu MSVV již nějakou dobu fungují otevřená fóra, ve kterých může každý z vás otevírat témata  týkající se výzkumu včel, jejich odolnosti vůči chorobám apod. a účastnit se diskusí k těmto tématům.

  Diskuse, které se zde vedou, se týkají především výzkumu života včel a s nimi souvisejících organismů a zapojit se do nich může s jistou dávkou pokory každý z Vás.

  Především témata, která by neměla zapadnout a oblasti, ve kterých můžeme dosáhnout nových poznatků a pokroků, je možná lépe uvádět právě sem.

  Aktuálně je fórum nastaveno tak, že automaticky informuje každého člena MSVV o novém tématu a ty, kteří se (kliknutím na „subscribe“ v pravém horním rohu nad tématem nebo zaškrtnutím zaškrtávátka úplně dole) přihlásili ke sledování diskuse na dané téma, informuje o nových příspěvcích k tématu.

  Svůj názor k tomuto způsobu fungování fóra a případné náměty na jeho rozvoj můžete vložit pod toto téma.

  • Téma bylo upraveno 10 let, 1 měsícem uživatelem Administrator.
  #1155
  Havelka Jan
  Správce

  Vzhledem k tomu, že probíhaly a stále trochu probíhají změny na webu, nastavení, práva … prosím hlaste veškeré problémy mě nebo správci webu (viz. kontakty), aby jsme podchytili veškeré problémy, které by nás omezovaly. Děkuji.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.